آریا صنعت سلیم , هیترالکتریک سلیم, ترموکوپل, المنت

برگزاری ورکشاپ های تخصصی توسط کارشناسان مجرب، مشاوره مهندسی، طراحی و ساخت محصول مورد نظر شما، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، فرایند کالیبراسیون، اعزام کارشناس و همچنین احیا سازی سنسورهای قدیمی.

شرکت آریا صنعت سلیم می تواند در زمینه ی تعمیر و رفع معایب و خرابی های محصولات شما خدمات لازم را ارائه دهد.

مهندسین ما امکان مشاوره در انتخاب محصول متناسب با زمینه ی فعالیت شما و همچنین نصب، راه اندازی و شرایط محیطی و استفاده از نوع صحیح سنسور را فراهم می آورند.

در زمینه های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی اعم از صنایع نفتی و پتروشیمی، صنایع شیشه سازی، صنایع فولاد و آلیاژی، صنایع سیمانی، صنایع هوایی، صنایع دریایی، صنایع مواد غذایی، آزمایشگاه های صنعتی، شبیه سازهای صنعتی و موارد دیگر.

به طور کلی برای طراحی یک سنسور حرارتی مواردی از جمله: میزان بیشینه ی دمای محیط، شرایط محیط در تماس با ترموکوپل سیالات و یا گازهایی که در معرض تماس با ترموکوپل هستند، میزان خوردگی محیط، میزان و نوع ارتعاشات محیط، میزان بیشینه ی فشار محیط، ترموکوپل در داخل محیط خلا (در موارد خاص)، ترموکوپل در داخل محیط های ایزوله، میزان و نوع دسترسی ترموکوپل به نقطه ی مورد نظر جهت اندازه گیری دما، نحوه اتصال و فاصله اتصال ترموکوپل به دستگاه های مورد نظر و ….

با ما در تماس باشید
021-88343851