به آریا صنعت سلیم خوش آمدید _________
  • شعار ما " تلاش بر مبنای صداقت با استفاده از فناوری برتر "

کارکنان بسیار حرفه ای، فرایندهای تست دقیق

پیشروترین ارائه دهنده خدمات صنعتی

سیستم کنترل کیفیت، 100% ضمانت رضایت

کارگر, سایت هیترالکتریک سلیم ,آریا صنعت سلیم

مجموعه آریا صنعت سلیم ، با هدف طراحی و ساخت هیترهای صنعتی، فعالیت خود را ازسال 1352 ابتدا در داخل و سپس درخارج ازکشور آغازنمود.

این مجتمع از سال 1384 با ورود به عرصه طراحی و ساخت سنسورهای حرارتی با استفاده از ماشین الات صنعتی و فناوری روز دنیا توانسته گام های بزرگ را در این صنعت بردارد. طی این دوره تحقیقات گسترده ای جهت رفع نیازمندی های کشور عزیزمان انجام داده است، که در این راستا با بازدید از کارخانه های تولید کننده داخلی و خارجی همچنین دریافت نظرات کارشناسان امر، اولین سنسورهای حرارتی و محصولات جدید خود با کارایی بهتر، عمر طولانی تر به علاوه قیمت مناسب تر می باشد.

آنالیز قطعات در جهاد دانشگاه صنعتی شریف

قطعات ریز و کاربردی تولیدی توسط مجموعه آریا صنعت سلیم، با آنالیز و آزمایش های گوناگون (نسبت به نمونه خارجی) در جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف انجام گرفته که برتری این تولیدات نسبت به نمونه خارجی را ثابت نموده است.

 این مجموعه با توجه به دانش حاصل از تحقیقات و تجربیات فوق با ورود به عرصه صادرات و واردات کشور، توانسته است بازار داخلی را از این نوع کالا بی نیاز نموده و ضعف های داخلی را نیز پوشش دهد.

درحال حاضر مجموعه آریا صنعت سلیم با داشتن چند کارگاه تولیدی و همچنین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات در تهران و شهرستان ها توسط دفتر مرکزی مدیریت شده و پیشگام در صنعت فوق می باشد.

تولید انواع سنسورهای حرارتی مرجع، صنعتی، آزمایشگاهی و خاص در رنج های متغیر از دمای 200- تا 2370+ درجه و در اندازه های مختلف و همچنین انواع هیتر صنعتی، آزمایشگاهی و خانگی در انواع سایزهای مختلف، توان ها و ولتاژهای درخواستی از جمله المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت تسمه ای و المنت نازل قابل ارائه و ساخت می باشد.

 

کارگر, سایت هیترالکتریک سلیم ,آریا صنعت سلیم

تیزر کارگاه گروه آریا صنعت سلیم

با ما در تماس باشید
021-88343851